pychess - en to af translation catalogue (51 entries)

en: _Game
af: _Spel

en: _New Game
af: _Nuwe Spel

en: From _Default Start Position
af: Uit _Standaard Begin Posisie

en: From _Custom Position
af: Uit _Selfopgestelde Posisie

en: From _Game Notation
af: Uit _Spel Notasie

en: Play _Internet Chess
af: Speel _Internet Skaak

en: _Load Game
af: _Laai Spel

en: Load _Recent Game
af: Laai _Onlangse Spel

en: _Save Game
af: _Stoor Spel

en: Save Game _As
af: Stoor Spel _As

en: _Export Position
af: _Verskeep Posisie

en: Share _Game
af: _Deel Spel

en: Player _Rating
af: Speler _Gradering

en: _Edit
af: _Wysig

en: _Copy PGN
af: _Kopieër PGN

en: _Copy FEN
af: _Kopieër FEN

en: _Engines
af: _Enjins

en: _Actions
af: _Aksies

en: _Rotate Board
af: _Wentel bord

en: Import games from theweekinchess.com
af: Verkry `n spel uit theweekinchess.com

en: _Help
af: _Hulp

en: About Chess
af: Oor skaak

en: How to Play
af: Hoe om te Speel

en: Tip of the Day
af: Wenk van die Dag

en: Translate PyChess
af: Vertaal PyChess

en: Report an issue
af: Rapporteer `n Probleem

en: Preferences
af: Voorkeure

en: <b>Name of _first human player:</b>
af: <b>Naam van _eerste mens speler:</b>

en: <b>Animation</b>
af: <b>Animasie</b>

en: Use _analyzer
af: gebruik _analiseerder

en: Use _inverted analyzer
af: Gebruik _omgekeerde analiseerder

en: _Use sounds in PyChess
af: _Gebruik klanke in PyChess

en: Promotion
af: Bevordering

en: Queen
af: Dame

en: Rook
af: Toring

en: Bishop
af: Loper

en: Knight
af: Ridder

en: Game information
af: Spel inligting

en: Site:
af: Tuiste:

en: Round:
af: Rondte:

en: Event:
af: Gebeurtenis:

en: _Password:
af: _Wagwoord:

en: _Name:
af: _Naam:

en: Log on as _Guest
af: Teken in as _Gas

en: _Accept
af: _Aanvaar

en: Time
af: Tyd

en: _Start Game
af: _Begin Spel

en: <b>Players</b>
af: <b>Spelers:</b>

en: <b>Enter Game Notation</b>
af: <b>Verskaf Spel Notasie</b>

en: Minutes:
af: Minute:

en: Gain:
af: Wins:
