pychess - en to bg translation catalogue (55 entries)

en: _Game
bg: _Игра

en: _New Game
bg: _Нова Игра

en: _Load Game
bg: _Зареди Игра

en: _Save Game
bg: _Запази Играта

en: Save Game _As
bg: Запази Играта _Като

en: _Actions
bg: _Действия

en: _View
bg: _Изглед

en: _Rotate Board
bg: _Завърти масата

en: _Help
bg: _Помощ

en: About Chess
bg: За Шаха

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: <b>Animation</b>
bg: <b>Анимация</b>

en: <b>Analyzing</b>
bg: <b>Анализиране</b>

en: Queen
bg: Царица

en: Rook
bg: Топ

en: Bishop
bg: Офицер

en: Knight
bg: Рицар

en: Game information
bg: Информация за играта

en: Site:
bg: Сайт:

en: Round:
bg: Рунд:

en: Event:
bg: Събитие:

en: White
bg: Бял

en: Black
bg: Черен

en: _Password:
bg: _Парола:

en: _Name:
bg: _Име:

en: Log on as _Guest
bg: Влез като _Гост

en: _Accept
bg: _Приемане

en: Rating
bg: Оценка

en: Time
bg: Време

en: Guest
bg: Гост

en: New Game
bg: Нова Игра

en: _Start Game
bg: _Стартирай Играта

en: <b>Players</b>
bg: <b>Играчи</b>

en: Close _without Saving
bg: Затваряне _без запазване

en: The game has been killed
bg: Играта беше убита

en: The game has been adjourned
bg: Играта беше закрита

en: The game has been aborted
bg: Играта беше прекратена

en: Connection Error
bg: Грешка при свързване

en: Connection was closed
bg: Връзката е затворена

en: Minutes:
bg: Минути:

en: Gain:
bg: Печалба:

en: No sound
bg: Без звук

en: Select sound file...
bg: Избор на звуков файл…

en: Clock
bg: Часовник

en: Email
bg: Електронна поща

en: Connecting
bg: Свързване

en: Name
bg: Име

en: Save Game
bg: Запис на игра

en: File exists
bg: Файлът вече съществува

en: <big><b>PyChess was not able to save the game</b></big>
bg: <big><b>PyChess не може да запази играта</b></big>

en: The error was: %s
bg: Грешка : %s

en: Comments
bg: Коментари

en: Initial position
bg: Начална позиция

en: Move History
bg: История на движенията

en: Score
bg: Резултат
