pychess - en to et translation catalogue (150 entries)

en: _Game
et: _Mäng

en: _New Game
et: _Uus mäng

en: _Load Game
et: _Lae mäng

en: _Save Game
et: _Salvesta mäng

en: Save Game _As
et: Salvesta mäng _kui

en: Player _Rating
et: Mängija _reiting

en: _Actions
et: _Tegevused

en: Offer _Draw
et: Paku _viiki

en: _Call Flag
et: _Kutse Lipp

en: _View
et: _Vaade

en: _Rotate Board
et: _Pööra lauda

en: _Log Viewer
et: _Logi vaataja

en: _Help
et: _Abi

en: About Chess
et: Male kohta

en: Preferences
et: Eelistused

en: _Hide tabs when only one game is open
et: _Peida vahelehed, kui ainult üks mäng on lahti

en: <b>Animation</b>
et: <b>Animatsioon</b>

en: Use _analyzer
et: Kasuta _analüüsijat

en: Use _inverted analyzer
et: Kasuta _pööratud analüüsijat

en: <b>Analyzing</b>
et: <b>Analüüsin</b>

en: _Use sounds in PyChess
et: _Kasuta helisid PyChessis

en: A player _checks:
et: Mängija annab _tule

en: A player _moves:
et: Mängija _käib

en: Game is _drawn:
et: Mäng on _viigis

en: Game is _lost:
et: Mäng on _kaotatud

en: Game is _won:
et: Mäng on _võidetud

en: A player c_aptures:
et: Mängija lööb:

en: Game is _set-up:
et: Mäng on üles _seatud

en: _Observed moves:
et: _Vaadeldud käigud

en: Observed _ends:
et: Vaadeldav _lõppeb

en: <b>Play Sound When...</b>
et: <b>Mängi helilõik kui ...</b>

en: Promotion
et: Lipustumine

en: Queen
et: Lipp

en: Rook
et: Vanker

en: Bishop
et: Oda

en: Knight
et: Ratsu

en: Game information
et: Mänguinfo

en: Site:
et: Lehekülg:

en: Round:
et: Raund:

en: Event:
et: Sündmus:

en: White
et: Valge

en: Black
et: Must

en: PyChess - Connect to Internet Chess
et: PyChess - Mängi malet Internetis

en: _Password:
et: _Parool:

en: _Name:
et: _Nimi:

en: Log on as _Guest
et: Logi sisse _Külalisena

en: _Accept
et: _Nõustu

en: Send seek
et: Saada mänguotsing

en: Blitz
et: Kiirmale

en: Lightning
et: Välkmale

en: Rating
et: Reiting

en: Time
et: Aeg

en: Guest
et: Külaline

en: New Game
et: Uus mäng

en: _Start Game
et: _Alusta mängu

en: <b>Players</b>
et: <b>Mängijad</b>

en: <b>Enter Game Notation</b>
et: <b>Sisesta mängu üleskirjutus</b>

en: Close _without Saving
et: Sulge _ilma salvestamiseta

en: http://en.wikipedia.org/wiki/Chess
et: http://et.wikipedia.org/wiki/Male

en: http://en.wikipedia.org/wiki/Rules_of_chess
et: http://et.wikipedia.org/wiki/Male

en: Open Game
et: Ava mäng

en: Your opponent is not out of time.
et: Sinu vastane pole ületanud ajalimiiti

en: Your opponent asks you to hurry!
et: Sinu vastane palub sul kiirustada!

en: %s was declined by your opponent
et: Sinu vastane keeldus %s

en: %s was withdrawn by your opponent
et: %s võeti su vastase poolt tagasi

en: Unable to accept %s
et: %s ei saa vastu võtta

en: %s returns an error
et: %s annab vea

en: Chess Position
et: Male positsioon

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Simple Chess Position
et: Lihtne male positsioon

en: Chess Game
et: Malemäng

en: Local Event
et: Kohalik sündmus

en: Local Site
et: Kohalik lehekülg

en: P
et: E

en: N
et: R

en: B
et: O

en: R
et: V

en: Q
et: L

en: The game ended in a draw
et: Mäng lõppes viigiga

en: The game has been killed
et: Mäng on tapetud

en: The game has been adjourned
et: Mäng on edasi lükatud

en: The game has been aborted
et: Mäng on katkestatud

en: Normal
et: Tavaline

en: The connection was broken - got "end of file" message
et: Ühendus katkes - sain "faililõpu" sõnumi

en: '%s' is not a registered name
et: '%s' ei ole registreeritud nimi

en: Unrated
et: Reitinguta

en: Rated
et: Reitinguga

en: Connection Error
et: Ühenduse viga

en: Log on Error
et: Viga sisselogimisel

en: Connection was closed
et: Ühendus suleti

en: You sent a draw offer
et: Sa saatsid viigipakkumise

en: <big><b>Engine, %s, has died</b></big>
et: <big><b>Mootor, %s, suri</b></big>

en: Human Being
et: Inimene

en: Minutes:
et: Minutid:

en: Gain:
et: Teenitud:

en: Enter Game
et: Sisene mängu

en: Open Sound File
et: Ava helifail

en: No sound
et: Heli puudub

en: Beep
et: Piiks

en: Select sound file...
et: Vali helifail...

en: draws
et: viigistab

en: mates
et: matistab

en: puts opponent in check
et: annab vastasele tule

en: improves king safety
et: parandab kuninga julgeolekut

en: slightly improves king safety
et: parandab pisut kuninga julgeolekut

en: moves a rook to an open file
et: viib vankri avatud liinile

en: moves an rook to a half-open file
et: viib vankri poolavatud liinile

en: moves bishop into fianchetto: %s
et: käib odaga fianchetto positsiooni: %s

en: promotes a Pawn to a %s
et: ettur lipustub viguriks %s

en: castles
et: vangerdab

en: takes back material
et: võidab materjali tagasi

en: exchanges material
et: vahetab materjali

en: captures material
et: võtab materjali

en: increases the pressure on %s
et: suurendab survet %s

en: defends %s
et: kaitseb %s

en: White has a new piece in outpost: %s
et: Valgel on uus vigur eelpostil: %s

en: Black has a new piece in outpost: %s
et: Mustall on uus vigur eelpostil: %s

en: brings a pawn closer to the backrow: %s
et: Toob etturi tagareale lähemale: %s

en: White should do pawn storm in right
et: Valge peaks alustama etturite rünnakut paremal

en: Black should do pawn storm in left
et: Must peaks alustama etturite rünnakut vasakul

en: White should do pawn storm in left
et: Valge peaks alustama etturite rünnakut vasakul

en: Black should do pawn storm in right
et: Must peaks alustama etturite rünnakut paremal

en: Black has a rather cramped position
et: Must on üsna surutud seisus

en: Black has a slightly cramped position
et: Must on kergelt surutud seisus

en: White has a rather cramped position
et: Valgel on üsna surutud positsioon

en: White has a slightly cramped position
et: Valgel on pisut surutud positsioon

en: Clock
et: Kell

en: Type
et: Tüüp

en: Email
et: E-post

en: Spent
et: Kulutanud

en: online in total
et: kokku ühendatud

en: Connecting
et: Ühendumine

en: Name
et: Nimi

en: Detect type automatically
et: Määra tüüp automaatselt

en: Save Game
et: Salvesta mäng

en: <big><b>Unknown file type '%s'</b></big>
et: <big><b>Tundmatu failitüüp '%s'</b></big>

en: <big><b>Unable to save file '%s'</b></big>
et: <big><b>Faili '%s' ei õnnestu salvestada</b></big>

en: _Replace
et: _Asenda

en: File exists
et: Fail on juba olemas

en: <big><b>A file named '%s' already exists. Would you like to replace it?</b></big>
et: <big><b>Faili nimega '%s' on juba olemas. Kas sa soovid seda asendada?</b></big>

en: The file already exists in '%s'. If you replace it, its content will be overwritten.
et: Fail eksisteerib juba kataloogis '%s' Kui sa ta asendad siis kirjutatakse tema sisu üle.

en: Could not save the file
et: Faili ei saa salvestada

en: <big><b>PyChess was not able to save the game</b></big>
et: <big><b>PyChess ei suutnud mängu salvestada</b></big>

en: The error was: %s
et: Viga oli: %s

en: All Chess Files
et: Kõik malefailid

en: Opening Book
et: Avanguraamat

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Initial position
et: Algseis

en: Move History
et: Käikude ajalugu

en: Score
et: Tulemus
