pychess - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: _Game
ka: _თამაში

en: _New Game
ka: _ახალი თამაში

en: Play _Internet Chess
ka: ითამაშეთ _ონლაინ ჭადრაკი

en: _Load Game
ka: _თამასის ჩატვირთვა

en: Load _Recent Game
ka: ჩატვირთეთ _ბოლო თამაში

en: _Save Game
ka: _შეინახეთ თამაში

en: Save Game _As
ka: შეინახეთ თამაში _როგორც

en: _Export Position
ka: _პოზოციის ჩამოტვირთვა

en: Player _Rating
ka: მოთამაშის _რეიტინგი

en: _Analyze Game
ka: _თამაშის ანალიზი

en: _Edit
ka: _რედაქტირება

en: _Copy PGN
ka: _PGN ის კოპირება

en: _Copy FEN
ka: _FEN ის კოპირება

en: _Engines
ka: _ძრავები

en: _Actions
ka: _ქმედებები

en: Offer _Abort
ka: შეთავაზების _გაუქმება

en: Setup Position
ka: პოზიციის განლაგება
