pychess - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: PyChess - Connect to Internet Chess
ku: PyKişik - Girêde Kişika Torê

en: _Password:
ku: _Şîfre:

en: _Name:
ku: _Nav:

en: Log on as _Guest
ku: Wekî _Mêvan têkevê

en: _Accept
ku: _Bipejirîne

en: Time
ku: Dem

en: Minutes:
ku: Xulek:

en: Gain:
ku: Têk bir
