pychess - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: _Game
lv: _Spēle

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Actions
lv: _Darbības

en: _View
lv: _Skats

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: White
lv: Baltie

en: Black
lv: Melnie

en: _Password:
lv: _Parole:

en: Guest
lv: Viesis

en: _Opponent:
lv: _Pretinieks:

en: _Your Color:
lv: _Jūsu krāsa:

en: <b>_Start Game</b>
lv: <b>_Sākt spēli</b>

en: <b>_Connect to server</b>
lv: <b>_Pievienoties serverim</b>

en: Welcome
lv: Laipni lūdzam

en: %(white)s won the game
lv: %(white)s uzvarēja spēli,

en: %(black)s won the game
lv: %(black)s uzvarēja spēli,

en: Because %(loser)s was checkmated
lv: jo "%(loser)s" ir mats

en: Random
lv: Nejaušs

en: Offer Rematch
lv: Piedāvāt revanšu

en: Play Rematch
lv: Revanšēties

en: Undo two moves
lv: Atcelt divus gājienus

en: Human Being
lv: Cilvēks

en: Chat
lv: Tērzēšana

en: Annotation
lv: Anotācija

en: Hints
lv: Padomi

en: Analysis by %s
lv: %s analīze

en: Threat analysis by %s
lv: %s apdraudējuma analīze

en: Calculating...
lv: Aprēķina...

en: In this position,
    there is no legal move.
lv: Šajā pozīcijā,
    nav legāla gājiena.

en: Comments
lv: Komentāri

en: Engines
lv: Dzinēji

en: No chess engines (computer players) are participating in this game.
lv: Šajā spēlē nepiedalās šaha dzinēji (datorspēlētāji).

en: Move History
lv: Gājienu vēsture

en: Score
lv: Punkti
