pychess - en to zu translation catalogue (5 entries)

en: _Password:
zu: _Izwi elihluthulelo:

en: _Name:
zu: _Igama:

en: _Accept
zu: _Vuma

en: Rating
zu: Ukulinganiselwa

en: Time
zu: Isikhathi
