pyneighborhood - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Mountpoint
eo: Kroĉejo

en: Command
eo: Komando

en: Use sudo
eo: Uzi sudo

en: Filemanager
eo: Administrilo

en: <b>User</b>
eo: <b>Uzanto</b>

en: <b>Password</b>
eo: <b>Pasvorto</b>

en: <b>User / Password</b>
eo: <b>Uzanto / Pasvorto</b>

en: <b>URL:</b>
eo: <b>TTT:</b>
