pyneighborhood - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Mount command
he: פקודת עגינה

en: <b>Network</b>
he: <b>רשת</b>

en: Username
he: שם המשתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Mountpoint
he: נקודת עגינה

en: <b>Mountpoint</b>
he: <b>נקודת עגינה</b>

en: Command
he: פקודה

en: Use sudo
he: שימוש ב־sudo

en: Filemanager
he: מנהל קבצים

en: A OpenSource Python & GTK+ based SMB/CIFS Browsing Tool.
he: כלי לעיון ב־SMB/CIFS מבוסס Python & GTK+.

en: <b>Workgroup</b>
he: <b>קבוצת עבודה</b>

en: <b>Host</b>
he: <b>מארח</b>

en: <b>Share</b>
he: <b>שיתוף</b>

en: Anonymous
he: אנונימי

en: User & Password
he: משתמש וסיסמה

en: <b>User</b>
he: <b>משתמש</b>

en: <b>Password</b>
he: <b>סיסמה</b>

en: <b>User / Password</b>
he: <b>משתמש / סיסמה</b>

en: Select mount directory...
he: בחירת תיקיית העגינה...

en: <b>URL:</b>
he: <b>כתובת:</b>

en: <b>Example:</b>
    //192.168.1.1/share
    //hostname/share
    Keep in mind that <i>hostname</i> must be resolvable through DNS.
he: <b>דוגמה:</b>
    //192.168.1.1/שיתוף
    //שם_מארח/שיתוף
    יש לזכור כי על <i>שם_מארח</i> להיות מזוהה באמצעות DNS.

en: The specified mount directory does not exist!
he: תיקיית העיגון הרצויה אינה קיימת!

en: Resolving IP ...
he: כתובת ה־IP נפתרת...

en: Resolving Workgroup...
he: שם קבוצת העבודה נפתר...

en: Resolving NetBIOS Hostname...
he: שם המארח ב־NetBIOS נפתר...

en: Scanning for all Shares...
he: מתבצעת סריקה אחר כל השיתופים...

en: Appending user defined Share...
he: נוספים שיתופים שהוגדרו על ידי המשתמש...
