pyneighborhood - en to nb translation catalogue (16 entries)

en: Mount command
nb: Monteringskommando

en: <b>Network</b>
nb: <b>Nettverk</b>

en: Username
nb: Brukernavn

en: Password
nb: Passord

en: Mountpoint
nb: Monteringspunkt

en: <b>Mountpoint</b>
nb: <b>Monteringspunkt</b>

en: Command
nb: Kommando

en: Use sudo
nb: Bruk sudo

en: Filemanager
nb: Filbehandler

en: <b>Workgroup</b>
nb: <b>Arbeidsgruppe</b>

en: <b>Host</b>
nb: <b>Vert</b>

en: Anonymous
nb: Anonym

en: User & Password
nb: Bruker & passord

en: <b>User</b>
nb: <b>Bruker</b>

en: <b>Password</b>
nb: <b>Passord</b>

en: <b>User / Password</b>
nb: <b>Bruker / Passord</b>
