update-manager - en to bn translation catalogue (7 entries)

note: Description
en: Ubuntu 5.10 'Breezy Badger'
bn: উবুন্টু ৫.১০ 'ব্রিজী ব্যাজার'

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Security Updates
bn: উবুন্টু ৫.১০ নিরাপত্তামুলক আপডেট

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Updates
bn: উবুন্টু ৫.১০ আপডেট

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Backports
bn: উবুন্টু ৫.১০ ব্যাকপোর্ট

note: CompDescription
en: Officially supported
bn: অফিসিয়াল ভাবে সমর্থিত

note: CompDescription
en: Non-free (Multiverse)
bn: ফ্রি নয় (মাল্টিভার্স)

note: Setup some child widgets
en: Details
bn: বিস্তারিত
