update-manager - en to ca translation catalogue (13 entries)

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Security Updates
ca: Actualitzacions de seguretat d'Ubuntu 5.10

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Updates
ca: Actualitzacions d'Ubuntu 5.10

note: CompDescription
en: Officially supported
ca: Paquets mantinguts oficialment (Main)

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Security Updates
ca: Actualitzacions de seguretat d'Ubuntu 5.04

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Updates
ca: Actualitzacions d'Ubuntu 5.04

note: CompDescription
en: Non-free (Multiverse)
ca: Paquets sense llicència lliure (Multiverse)

note: CompDescription
en: Restricted copyright
ca: Paquets amb restriccions per copyright (Restricted)

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Security Updates
ca: Actualitzacions de seguretat d'Ubuntu 4.10

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Updates
ca: Actualitzacions d'Ubuntu 4.10

note: CompDescription
en: DFSG-compatible Software with Non-Free Dependencies
ca: Programari compatible DFSG amb dependències no lliures

note: CompDescription
en: Non-DFSG-compatible Software
ca: Programari no compatible DFSG

note: More than one server is used. Since we don't handle this case in the user interface we set "custom servers" to true and append a list of all used servers
en: Main server
ca: Servidor principal

note: Setup some child widgets
en: Details
ca: Detalls
