update-manager - en to hr translation catalogue (37 entries)

note: CompDescription
en: Restricted software
hr: Neslobodni softver

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 6.10 'Edgy Eft'
hr: CDROM sa Ubuntu 6.10 'Edgy Eft'

note: CompDescription
en: Non-free drivers
hr: Neslobodni pogonski programi

note: CompDescriptionLong
en: Proprietary drivers for devices
hr: Neslobodni upogonitelji za uređaje

note: CompDescription
en: Restricted software (Multiverse)
hr: Ograničeni softver (Multiverse)

note: CompDescriptionLong
en: Software restricted by copyright or legal issues
hr: Softver ograničen autorskim pravom ili legalnim pitanjima

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 6.06 LTS 'Dapper Drake'
hr: CDROM s Ubuntu 6.06 'Dapper Drake'

note: Description
en: Important security updates
hr: Važne sigurnosne nadogradnje

note: Description
en: Recommended updates
hr: Preporučene nadogradnje

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 5.10 'Breezy Badger'
hr: CDROM s Ubuntu 5.10 'Breezy Badger'

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Security Updates
hr: Ubuntu 5.10 sigurnosne nadogradnje

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Updates
hr: Ubuntu 5.10 osvježenja

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Backports
hr: Ubuntu 5.10 backporti

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 5.04 'Hoary Hedgehog'
hr: Cdrom sa Ubuntu 5.04 ' Hoary Hedgehog'

note: CompDescription
en: Officially supported
hr: Službeno podržani

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Security Updates
hr: Ubuntu 5.04 sigurnosne nadogradnje

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Updates
hr: Ubuntu 5.04 nadogradnje

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Backports
hr: Ubuntu 5.04 backporti

note: Description
en: Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'
hr: Ubuntu 4.10 'Wart Warthog'

note: CompDescription
en: Non-free (Multiverse)
hr: Neslobodni (Multiverse)

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'
hr: Cdrom sa Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'

note: CompDescription
en: No longer officially supported
hr: Više nisu službeno podržani

note: CompDescription
en: Restricted copyright
hr: Ograničeno autorsko pravo

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Security Updates
hr: Ubuntu 4.10 sigurnosne nadogradnje

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Updates
hr: Ubuntu 4.10 osvježenja

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Backports
hr: Ubuntu 4.10 backports

note: Description
en: Proposed updates
hr: Predložene nadogradnje

note: CompDescription
en: DFSG-compatible Software with Non-Free Dependencies
hr: DFSG-kompatibilni programi sa neslobodnim ovisnostima

note: CompDescription
en: Non-DFSG-compatible Software
hr: DFSG-nekompatibilni programi

note: TRANSLATORS: %s is a country
en: Server for %s
hr: Poslužitelj za %s

note: More than one server is used. Since we don't handle this case in the user interface we set "custom servers" to true and append a list of all used servers
en: Main server
hr: Glavni poslužitelj

en: Custom servers
hr: Osobni poslužitelji

en: Downloading file %(current)li of %(total)li with %(speed)s/s
hr: Preuzimanje datoteke %(current)li od %(total)li brzinom %(speed)s/s

en: Downloading file %(current)li of %(total)li
hr: Preuzimam datoteku %(current)li od %(total)li

note: Setup some child widgets
en: Details
hr: Detalji

en: The list of changes is not available
hr: Popis promjena nije dostupan.

en: Failed to download the list of changes. 
    Please check your Internet connection.
hr: Preuzimanje popisa promjena nije uspjelo. 
    Molim, provjerite svoju internet vezu.
