update-manager HEAD - en to lt translation catalogue (30 entries)

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 6.10 'Edgy Eft'
lt: CD diskas su Ubuntu 6.10 'Edgy Eft'

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 6.06 LTS 'Dapper Drake'
lt: CD diskas su Ubuntu 6.06 LTS „Dapper Drake“

note: Description
en: Important security updates
lt: Svarbūs saugumo atnaujinimai

note: Description
en: Recommended updates
lt: Rekomenduojami atnaujinimai

note: Description
en: Ubuntu 5.10 'Breezy Badger'
lt: Ubuntu 5.10 „Breezy Badger“

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 5.10 'Breezy Badger'
lt: CD diskas su Ubuntu 5.10 „Breezy Badger“

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Security Updates
lt: Ubuntu 5.10 saugumo atnaujinimai

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Updates
lt: Ubuntu 5.10 atnaujinimai

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Backports
lt: Naujos programos Ubuntu 5.10

note: Description
en: Ubuntu 5.04 'Hoary Hedgehog'
lt: Ubuntu 5.04 „Hoary Hedgehog“

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 5.04 'Hoary Hedgehog'
lt: CD diskas Ubuntu 5.04 „Hoary Hedgehog“

note: CompDescription
en: Officially supported
lt: Oficialiai palaikoma

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Security Updates
lt: Ubuntu 5.04 saugumo atnaujinimai

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Updates
lt: Ubuntu 5.04 atnaujinimai

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Backports
lt: Naujos programos Ubuntu 5.04

note: Description
en: Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'
lt: Ubuntu 4.10 „Warty Warthog“

note: CompDescription
en: Non-free (Multiverse)
lt: Ne Laisva (Multiverse)

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'
lt: CD diskas su Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'

note: CompDescription
en: Restricted copyright
lt: Apribotos autorinės teisės

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Security Updates
lt: Ubuntu 4.10 saugumo atnaujinimai

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Updates
lt: Ubuntu 4.10 atnaujinimai

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Backports
lt: Naujos programos Ubuntu 4.10

note: Description
en: Proposed updates
lt: Testuojami atnaujinimai

note: CompDescription
en: DFSG-compatible Software with Non-Free Dependencies
lt: Su DFSG suderinama programinė įranga su Ne Laisvomis priklausomybėmis

note: CompDescription
en: Non-DFSG-compatible Software
lt: Su DFSG nesuderinama programinė įranga

en: Downloading file %(current)li of %(total)li with %(speed)s/s
lt: Atsiunčiamas failas %(current)li iš %(total)li, %(speed)s/s greičiu

en: Downloading file %(current)li of %(total)li
lt: Atsiunčiamas failas %(current)li iš %(total)li

note: Setup some child widgets
en: Details
lt: Detalės

en: The list of changes is not available
lt: Pakeitimų sąrašas neprieinamas

en: Failed to download the list of changes. 
    Please check your Internet connection.
lt: Nepavyko atsiųsti pakeitimų sąrašo. 
    Patikrinkite Interneto ryšį.
