update-manager - en to ro translation catalogue (26 entries)

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 6.10 'Edgy Eft'
ro: Cdrom cu Ubuntu 6.10 'Edgy Eft'

note: CompDescription
en: Non-free drivers
ro: Pachete non-libere

note: CompDescription
en: Restricted software (Multiverse)
ro: Software restricţionat (Multiverse)

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 6.06 LTS 'Dapper Drake'
ro: Cdrom cu Ubuntu 6.06 LTS 'Dapper Drake'

note: Description
en: Important security updates
ro: Actualizări importante de securitate

note: Description
en: Recommended updates
ro: Actualizări recomandate

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 5.10 'Breezy Badger'
ro: Cdrom cu Ubuntu 5.10 'Breezy Badger'

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Security Updates
ro: Actualizări de Securitate Ubuntu 5.10

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Updates
ro: Actualizări Ubuntu 5.10

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 5.04 'Hoary Hedgehog'
ro: Cdrom cu Ubuntu 5.04 'Hoary Hedgehog'

note: CompDescription
en: Officially supported
ro: Pachete suportate oficial

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Security Updates
ro: Actualizări de Securitate Ubuntu 5.04

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Updates
ro: Actualizări Ubuntu 5.04

note: CompDescription
en: Non-free (Multiverse)
ro: Pachete non-libere (Multiverse)

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'
ro: Cdrom cu Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'

note: CompDescription
en: Restricted copyright
ro: Copyright restrictiv

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Security Updates
ro: Actualizări de securitate Ubuntu 4.10

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Updates
ro: Actualizări Ubuntu 4.10

note: Description
en: Proposed updates
ro: Pachete propuse

note: CompDescription
en: DFSG-compatible Software with Non-Free Dependencies
ro: Software compatibil DFSG cu dependenţe negratuite

note: CompDescription
en: Non-DFSG-compatible Software
ro: Software incompatibil DFSG

note: TRANSLATORS: %s is a country
en: Server for %s
ro: Server pentru %s

note: More than one server is used. Since we don't handle this case in the user interface we set "custom servers" to true and append a list of all used servers
en: Main server
ro: Server principal

en: Custom servers
ro: Servere preferenţiale

note: Setup some child widgets
en: Details
ro: Detalii

en: The list of changes is not available
ro: Lista schimbărilor nu este disponibilă
