update-manager - en to sk translation catalogue (114 entries)

note: Description
en: Ubuntu 12.04 'Precise Pangolin'
sk: Ubuntu 12.04 „Precise Pangolin“

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 12.04 'Precise Pangolin'
sk: CD-ROM s Ubuntu 12.04 „Precise Pangolin“

note: Description
en: Ubuntu 11.10 'Oneiric Ocelot'
sk: Ubuntu 11.10 „Oneiric Ocelot“

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 11.10 'Oneiric Ocelot'
sk: CD-ROM s Ubuntu 11.10 „Oneiric Ocelot“

note: Description
en: Ubuntu 11.04 'Natty Narwhal'
sk: Ubuntu 11.04 „Natty Narwhal“

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 11.04 'Natty Narwhal'
sk: CD-ROM s Ubuntu 11.04 „Natty Narwhal“

note: Description
en: Ubuntu 10.10 'Maverick Meerkat'
sk: Ubuntu 10.10 „Maverick Meerkat“

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 10.10 'Maverick Meerkat'
sk: CD-ROM s Ubuntu 10.10 „Maverick Meerkat“

note: Description
en: Canonical Partners
sk: Partneri Canonicalu

note: CompDescription
en: Software packaged by Canonical for their partners
sk: Balíky softvéru, ktoré pripravil Canonical pre svojich partnerov

note: CompDescriptionLong
en: This software is not part of Ubuntu.
sk: Tento softvér nie je súčasťou Ubuntu.

note: Description
en: Independent
sk: Nezávislé

note: CompDescription
en: Provided by third-party software developers
sk: Poskytované vývojármi tretích strán

note: CompDescriptionLong
en: Software offered by third party developers.
sk: Softvér, ktorý ponúkajú vývojári tretích strán.

note: Description
en: Ubuntu 10.04 'Lucid Lynx'
sk: Ubuntu 10.04 „Lucid Lynx“

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 10.04 'Lucid Lynx'
sk: CD-ROM s Ubuntu 10.04 „Lucid Lynx“

note: Description
en: Ubuntu 9.10 'Karmic Koala'
sk: Ubuntu 9.10 „Karmic Koala“

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 9.10 'Karmic Koala'
sk: CD-ROM s Ubuntu 9.10 „Karmic Koala“

note: Description
en: Ubuntu 9.04 'Jaunty Jackalope'
sk: Ubuntu 9.04 „Jaunty Jackalope“

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 9.04 'Jaunty Jackalope'
sk: CD-ROM s Ubuntu 9.04 „Jaunty Jackalope“

note: Description
en: Ubuntu 8.10 'Intrepid Ibex'
sk: Ubuntu 8.10 „Intrepid Ibex“

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 8.10 'Intrepid Ibex'
sk: Disk s Ubuntu 5.04 „Hoary Hedgehog“

note: Description
en: Ubuntu 8.04 'Hardy Heron'
sk: Ubuntu 8.04 „Hardy Heron“

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 8.04 'Hardy Heron'
sk: CD-ROM s Ubuntu 8.04 „Hardy Heron“

note: Description
en: Ubuntu 7.10 'Gutsy Gibbon'
sk: Ubuntu 7.10 „Gutsy Gibbon“

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 7.10 'Gutsy Gibbon'
sk: CD-ROM s Ubuntu 7.10 „Gutsy Gibbon“

note: Description
en: Ubuntu 7.04 'Feisty Fawn'
sk: Ubuntu 7.04 „Feisty Fawn“

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 7.04 'Feisty Fawn'
sk: CD-ROM s Ubuntu 7.04 „Feisty Fawn“

note: Description
en: Ubuntu 6.10 'Edgy Eft'
sk: Ubuntu 6.10 „Edgy Eft“

note: CompDescription
en: Community-maintained
sk: Udržiavané komunitou

note: CompDescription
en: Restricted software
sk: Softvér závislý na neslobodnom softvéri

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 6.10 'Edgy Eft'
sk: CD-ROM s Ubuntu 6.10 „Edgy Eft“

note: Description
en: Ubuntu 6.06 LTS 'Dapper Drake'
sk: Ubuntu 6.06 LTS „Dapper Drake“

note: CompDescriptionLong
en: Canonical-supported free and open-source software
sk: Slobodný a open source softvér, ktorý podporuje Canonical

note: CompDescription
en: Community-maintained (universe)
sk: Udržiavané komunitou (universe)

note: CompDescriptionLong
en: Community-maintained free and open-source software
sk: Slobodný a open source softvér udržiavaný komunitou

note: CompDescription
en: Non-free drivers
sk: Neslobodné ovládače

note: CompDescriptionLong
en: Proprietary drivers for devices
sk: Proprietárne ovládače zariadení

note: CompDescription
en: Restricted software (Multiverse)
sk: Neslobodný softvér (Multiverse)

note: CompDescriptionLong
en: Software restricted by copyright or legal issues
sk: Softvér obmedzený autorskými právami alebo právnymi otázkami

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 6.06 LTS 'Dapper Drake'
sk: CD-ROM s Ubuntu 6.06 LTS „Dapper Drake“

note: Description
en: Important security updates
sk: Dôležité bezpečnostné aktualizácie

note: Description
en: Recommended updates
sk: Odporúčané aktualizácie

note: Description
en: Pre-released updates
sk: Aktualizácie pred vydaním

note: Description
en: Unsupported updates
sk: Nepodporované aktualizácie

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 5.10 'Breezy Badger'
sk: CD-ROM s Ubuntu 5.10 „Breezy Badger“

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Security Updates
sk: Ubuntu 5.10 - bezpečnostné aktualizácie

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Updates
sk: Ubuntu 5.10 - aktualizácie

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Backports
sk: Ubuntu 5.10 - backporty

note: Description
en: Ubuntu 5.04 'Hoary Hedgehog'
sk: Ubuntu 5.04 „Hoary Hedgehog“

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 5.04 'Hoary Hedgehog'
sk: CD-ROM s Ubuntu 5.04 „Hoary Hedgehog“

note: CompDescription
en: Officially supported
sk: Oficiálne podporované

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Security Updates
sk: Ubuntu 5.04 - bezpečnostné aktualizácie

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Updates
sk: Ubuntu 5.04 - aktualizácie

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Backports
sk: Ubuntu 5.04 - backporty

note: Description
en: Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'
sk: Ubuntu 4.10 „Warty Warthog“

note: CompDescription
en: Community-maintained (Universe)
sk: Udržiavané komunitou (Universe)

note: CompDescription
en: Non-free (Multiverse)
sk: Neslobodné (Multiverse)

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'
sk: CD-ROM s Ubuntu 4.10 „Warty Warthog“

note: CompDescription
en: No longer officially supported
sk: Už nie sú oficiálne podporované

note: CompDescription
en: Restricted copyright
sk: S obmedzujúcou licenciou

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Security Updates
sk: Ubuntu 4.10 bezpečnostné aktualizácie

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Updates
sk: Ubuntu 4.10 aktualizácie

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Backports
sk: Ubuntu 4.10 - backporty

note: Description
en: Debian 7 'Wheezy'
sk: Debian 7 „Wheezy“

note: Description
en: Debian 6.0 'Squeeze'
sk: Debian 6.0 „Squeeze“

note: Description
en: Debian 5.0 'Lenny'
sk: Debian 5.0 „Lenny“

note: Description
en: Debian 4.0 'Etch'
sk: Debian 4.0 „Etch“

note: Description
en: Debian 3.1 'Sarge'
sk: Debian 3.1 „Sarge“

note: Description
en: Proposed updates
sk: Navrhované aktualizácie

note: Description
en: Security updates
sk: Bezpečnostné aktualizácie

note: Description
en: Debian current stable release
sk: Aktuálne vydanie Debian stable

note: Description
en: Debian 'Sid' (unstable)
sk: Debian „Sid“ (nestabilné)

note: CompDescription
en: DFSG-compatible Software with Non-Free Dependencies
sk: Softvér kompatibilný s DFSG bez závislostí na neslobodnom softvére

note: CompDescription
en: Non-DFSG-compatible Software
sk: Softvér nekompatibilný s DFSG

note: TRANSLATORS: %s is a country
en: Server for %s
sk: Server pre %s

note: More than one server is used. Since we don't handle this case in the user interface we set "custom servers" to true and append a list of all used servers
en: Main server
sk: Hlavný server

en: Custom servers
sk: Vlastné servery

en: Downloading file %(current)li of %(total)li with %(speed)s/s
sk: Sťahuje sa súbor %(current)li z %(total)li pri %(speed)s/s

en: Downloading file %(current)li of %(total)li
sk: Sťahuje sa súbor %(current)li z %(total)li

note: Setup some child widgets
en: Details
sk: Podrobnosti

en: Starting...
sk: Spúšťa sa...

en: Complete
sk: Hotovo

en: Invalid unicode in description for '%s' (%s). Please report.
sk: Neplatný Unicode v pospise „%s“ (%s). Nahláste to, prosím.

en: The list of changes is not available
sk: Zoznam zmien nie je k dispozícii

en: The list of changes is not available yet.
    
    Please use http://launchpad.net/ubuntu/+source/%s/%s/+changelog
    until the changes become available or try again later.
sk: Zoznam zmien zatiaľ nie je dostupný.
    
    Prosím, použite http://launchpad.net/ubuntu/+source/%s/%s/+changelog
    pokým zmeny nebudú dostupné alebo to skúste znova neskôr.

en: Failed to download the list of changes. 
    Please check your Internet connection.
sk: Nepodarilo sa stiahnuť zoznam zmien. 
    Prosím, skontrolujte si svoje pripojenie k internetu.

en: List of files for '%s' could not be read
sk: Zoznam súborov „%s“ nebolo možné načítať

en: List of control files for '%s' could not be read
sk: Zoznam riadiacich súborov „%s“ nebolo možné načítať

en: Dependency is not satisfiable: %s
sk: Závislosť nemožno uspokojiť: %s

en: Conflicts with the installed package '%s'
sk: Je v konflikte s nainštalovaným balíkom „%s“

note: TRANSLATORS: the first '%s' is the package that breaks, the second the dependency that makes it break, the third the relation (e.g. >=) and the latest the version for the releation
en: Breaks existing package '%(pkgname)s' dependency %(depname)s (%(deprelation)s %(depversion)s)
sk: Kazí závislosť %(depname)s (%(deprelation)s %(depversion)s) existujúceho balíka „'%(pkgname)s“

note: TRANSLATORS: the first '%s' is the package that conflicts, the second the packagename that it conflicts with (so the name of the deb the user tries to install), the third is the relation (e.g. >=) and the last is the version for the relation
en: Breaks existing package '%(pkgname)s' conflict: %(targetpkg)s (%(comptype)s %(targetver)s)
sk: Kazí konflikt %(targetpkg)s (%(comptype)s %(targetver)s) existujúceho balíka „'%(pkgname)s“

en: Breaks existing package '%(pkgname)s' that conflict: '%(targetpkg)s'. But the '%(debfile)s' provides it via: '%(provides)s'
sk: Kazí existujúci balík „'%(pkgname)s“, ktorý je v konflikte s: „'%(targetpkg)s“. Ale „'%(debfile)s“ ho poskytuje prostredníctvom „'%(provides)s“

en: No Architecture field in the package
sk: Balíku chýba pole Architecture (architektúra)

en: Wrong architecture '%s'
sk: Nesprávna architektúra „%s“

note: the deb is older than the installed
en: A later version is already installed
sk: Novšia verzia už je nainštalovaná

en: Failed to satisfy all dependencies (broken cache)
sk: Nepodarilo sa uspokojiť všetky závislosti (poškodená vyrovnávacia pamäť)

en: Cannot install '%s'
sk: Nie je možné bainštalovať „%s“

en: Automatically decompressed:
sk: Automaticky rozbalené:

en: Automatically converted to printable ascii:
sk: Automaticky prevedené na tlačiteľné znaky ASCII:

en: Install Build-Dependencies for source package '%s' that builds %s
sk: Nainštalovať závislosti zostavenia zdrojového balíka „%s“, ktorý zostavuje %s

en: An essential package would be removed
sk: Bol by odstránený nevyhnutný balík

en: %c%s... Done
sk: %c%s... Hotovo

en: Hit
sk: Stiah

en: Ign
sk: Ignor

en: Err
sk: Chyba

en: Get:
sk: Získať:

en:  [Working]
sk:  [Pracuje sa]

en: Media change: please insert the disc labeled
     '%s'
    in the drive '%s' and press enter
sk: Výmena média: prosím, vložte disk s označením
     „%s“
    do mechaniky „%s“ a stlačte Enter

note: Trick for getting a translation from apt
en: Fetched %sB in %s (%sB/s)
sk: Stiahnutých %sB za %s (%sB/s)

en: Please provide a name for this Disc, such as 'Debian 2.1r1 Disk 1'
sk: Prosím, zadajte názov tohto disku. Napr. „Debian 2.1r1 Disk 1“

en: Please insert a Disc in the drive and press enter
sk: Prosím, vložte disk do mechaniky a stlačte Enter

en: Building data structures
sk: Zostavujú sa údajové štruktúry
