update-manager - en to sv translation catalogue (41 entries)

note: Description
en: Ubuntu 6.10 'Edgy Eft'
sv: Ubuntu 6.10 "Edgy Eft"

note: CompDescription
en: Restricted software
sv: Inskränkt programvara

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 6.10 'Edgy Eft'
sv: Cd-rom med Ubuntu 6.10 "Edgy Eft"

note: Description
en: Ubuntu 6.06 LTS 'Dapper Drake'
sv: Ubuntu 6.06 LTS "Dapper Drake"

note: CompDescription
en: Non-free drivers
sv: Ickefria drivrutiner

note: CompDescriptionLong
en: Proprietary drivers for devices
sv: Properitära drivrutiner för enheter

note: CompDescription
en: Restricted software (Multiverse)
sv: Inskränkt programvara (Multiverse)

note: CompDescriptionLong
en: Software restricted by copyright or legal issues
sv: Programvara begränsad av upphovsrätt eller juridiska avtal

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 6.06 LTS 'Dapper Drake'
sv: Cd-rom med Ubuntu 6.06 LTS "Dapper Drake"

note: Description
en: Important security updates
sv: Viktiga säkerhetsuppdateringar

note: Description
en: Recommended updates
sv: Rekommenderade uppdateringar

note: Description
en: Ubuntu 5.10 'Breezy Badger'
sv: Ubuntu 5.10 "Breezy Badger"

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 5.10 'Breezy Badger'
sv: Cd-rom med Ubuntu 5.10 "Breezy Badger"

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Security Updates
sv: Ubuntu 5.10 Säkerhetsuppdateringar

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Updates
sv: Ubuntu 5.10 Uppdateringar

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Backports
sv: Ubuntu 5.10 Bakåtportar

note: Description
en: Ubuntu 5.04 'Hoary Hedgehog'
sv: Ubuntu 5.04 "Hoary Hedgehog"

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 5.04 'Hoary Hedgehog'
sv: Cd-rom med Ubuntu 5.04 "Hoary Hedgehog"

note: CompDescription
en: Officially supported
sv: Stöds officiellt

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Security Updates
sv: Säkerhetsuppdateringar för Ubuntu 5.04

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Updates
sv: Uppdateringar för Ubuntu 5.04

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Backports
sv: Bakåtporteringar för Ubuntu 5.04

note: Description
en: Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'
sv: Ubuntu 4.10 "Warty Warthog"

note: CompDescription
en: Non-free (Multiverse)
sv: Ickefri (Multiverse)

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'
sv: Cd-rom med Ubuntu 4.10 "Warty Warthog"

note: CompDescription
en: No longer officially supported
sv: Stöds inte längre officiellt

note: CompDescription
en: Restricted copyright
sv: Begränsad upphovsrätt

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Security Updates
sv: Säkerhetsuppdateringar för Ubuntu 4.10

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Updates
sv: Uppdateringar för Ubuntu 4.10

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Backports
sv: Bakåtporteringar för Ubuntu 4.10

note: Description
en: Proposed updates
sv: Föreslagna uppdateringar

note: CompDescription
en: DFSG-compatible Software with Non-Free Dependencies
sv: DFSG-kompatibel programvara med icke-fria beroenden

note: CompDescription
en: Non-DFSG-compatible Software
sv: Icke-DFSG-kompatibel programvara

note: TRANSLATORS: %s is a country
en: Server for %s
sv: Server för %s

note: More than one server is used. Since we don't handle this case in the user interface we set "custom servers" to true and append a list of all used servers
en: Main server
sv: Huvudserver

en: Custom servers
sv: Anpassade servrar

en: Downloading file %(current)li of %(total)li with %(speed)s/s
sv: Hämtar fil %(current)li av %(total)li med %(speed)s/s

en: Downloading file %(current)li of %(total)li
sv: Hämtar fil %(current)li av %(total)li

note: Setup some child widgets
en: Details
sv: Detaljer

en: The list of changes is not available
sv: Listan över ändringar finns inte tillgänglig

en: Failed to download the list of changes. 
    Please check your Internet connection.
sv: Misslyckades med att hämta listan över ändringar. 
    Kontrollera din Internetanslutning.
