update-manager - en to ku translation catalogue (36 entries)

note: CompDescription
en: Restricted software
ku: Nivîsbariya bi sînor

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 6.10 'Edgy Eft'
ku: Cdroma Ubuntu 6.10 'Edgy Eft'

note: CompDescription
en: Non-free drivers
ku: Ajokerên ne azad

note: CompDescriptionLong
en: Proprietary drivers for devices
ku: Ji bo cîhazan ajokerên ku çavkaniyên wan girtî ne

note: CompDescription
en: Restricted software (Multiverse)
ku: Nivîsbariya bi sînor

note: CompDescriptionLong
en: Software restricted by copyright or legal issues
ku: Nivîsbariya bi mafên weşan û belavkirinê sînor kirî

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 6.06 LTS 'Dapper Drake'
ku: Cdroma Ubuntu 6.06 LTS 'Dapper Drake'

note: Description
en: Important security updates
ku: Rojanekirinên ewlekariyê yên girîng

note: Description
en: Recommended updates
ku: Rojanekirinên têne pêşniyarkirin

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 5.10 'Breezy Badger'
ku: Cdroma Ubuntu 5.10 'Breezy Badger'

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Security Updates
ku: Rojanekirinên Ewlekariyê yên Ubuntu 5.10

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Updates
ku: Rojanekirina Ubuntu 5.10

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Backports
ku: Rojanekirinên Paş de Hatine Kişandin yên Ubuntu 5.10

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 5.04 'Hoary Hedgehog'
ku: Cdroma Ubuntu 5.04 'Hoary Hedgehog'

note: CompDescription
en: Officially supported
ku: Bi piştgiriya fermî

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Security Updates
ku: Rojanekirinên Ewlekariyên yên Ubuntu 5.04

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Updates
ku: Rojanekirinên Ubuntu 5.04

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Backports
ku: Rojanekirinên Paş de Hatine Kişandin yên Ubuntu 5.04

note: CompDescription
en: Non-free (Multiverse)
ku: Ne-azad (Multiverse)

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'
ku: Cdroma Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'

note: CompDescription
en: No longer officially supported
ku: Êdi bi awayekî fermî nayê destekkirin

note: CompDescription
en: Restricted copyright
ku: Mafê kopîkrinê yê sînorkirî

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Security Updates
ku: Rojanekirinên Ubuntu 4.10 yên Ewlekarî

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Updates
ku: Rojanekirinên Ubuntu 4.10

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Backports
ku: Ubuntu 4.10 nivîsbariyên bi paş de kişandî (Backports)

note: Description
en: Proposed updates
ku: Rojanekirinên hatine pêşniyarkirin

note: CompDescription
en: DFSG-compatible Software with Non-Free Dependencies
ku: DFSG-nivîsbariya hevgirtî ya ne azad

note: CompDescription
en: Non-DFSG-compatible Software
ku: nivîsbariya hevgirtî ya ne li gorî -DFSG

note: TRANSLATORS: %s is a country
en: Server for %s
ku: Pêşkêşkera %s

note: More than one server is used. Since we don't handle this case in the user interface we set "custom servers" to true and append a list of all used servers
en: Main server
ku: Pêşkêşkera Mak

en: Custom servers
ku: Pêşkêşkera taybet

en: Downloading file %(current)li of %(total)li with %(speed)s/s
ku: Pelgeha %(current)li ji %(total)li bi %(speed)s/ç tê daxistin

en: Downloading file %(current)li of %(total)li
ku: Pelgeha %(current)li ji %(total)li

note: Setup some child widgets
en: Details
ku: Hûragahî

en: The list of changes is not available
ku: Lîsteya guherînan ne gihiştbar e

en: Failed to download the list of changes. 
    Please check your Internet connection.
ku: Daxistina lîsteya guhertinan biserneket.
    Ji kerema xwe re girêdana internetê kontrol bike.
