update-manager - en to th translation catalogue (41 entries)

note: Description
en: Ubuntu 6.10 'Edgy Eft'
th: อูบันตู 6.10 'Edgy Eft'

note: CompDescription
en: Restricted software
th: ซอฟต์แวร์จำกัดการใช้งาน

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 6.10 'Edgy Eft'
th: ซีดีรอมที่มีอูบันตู 6.10 'Edgy Eft'

note: Description
en: Ubuntu 6.06 LTS 'Dapper Drake'
th: อูบันตู 6.06 LTS 'Dapper Drake'

note: CompDescription
en: Non-free drivers
th: ไดรเวอร์ที่ไม่ฟรี

note: CompDescriptionLong
en: Proprietary drivers for devices
th: ไดรเวอร์ที่มีกรรมสิทธิ์สำหรับอุปกรณ์

note: CompDescription
en: Restricted software (Multiverse)
th: ซอฟต์แวร์จำกัดการใช้งาน(Multiverse)

note: CompDescriptionLong
en: Software restricted by copyright or legal issues
th: ซอฟต์แวร์นี้มีลิขสิทธ์หรือข้อกฏหมายจำกัดอยู่

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 6.06 LTS 'Dapper Drake'
th: ซีดีรอมที่มีอูบันตู 6.06 LST 'Dapper Drake'

note: Description
en: Important security updates
th: ปรับปรุงด้านความปลอดภัยที่สำคัญ

note: Description
en: Recommended updates
th: การปรับปรุงที่แนะนำให้ทำ

note: Description
en: Ubuntu 5.10 'Breezy Badger'
th: อูบันตู 5.10 'Breezy Badger'

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 5.10 'Breezy Badger'
th: ซีดีรอมที่มี อูบันตู 5.10 'Breezy Badger'

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Security Updates
th: อูบันตู 5.10 Security Updates

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Updates
th: อูบันตู 5.10 Updates

note: Description
en: Ubuntu 5.10 Backports
th: อูบันตู 5.10 Backports

note: Description
en: Ubuntu 5.04 'Hoary Hedgehog'
th: อูบันตู 5.04 'Hoary Hedgehog'

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 5.04 'Hoary Hedgehog'
th: ซีดีรอมที่มีอูบันตู 5.04 'Hoary Hedgehog'

note: CompDescription
en: Officially supported
th: สนับสนุนอย่างเป็นทางการ

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Security Updates
th: อูบันตู 5.04 ปรับปรุงด้านความปลอดภัย

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Updates
th: อูบันตู 5.04 ปรับปรุง

note: Description
en: Ubuntu 5.04 Backports
th: อูบันตู 5.04 พอร์ตย้อนหลัง

note: Description
en: Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'
th: อูบันตู 4.10 'Warty Warthog'

note: CompDescription
en: Non-free (Multiverse)
th: ไม่ฟรี(ลิขสิทธิ์)

note: Description
en: Cdrom with Ubuntu 4.10 'Warty Warthog'
th: ซีดีรอมที่มีอูบันตู 4.10 'Warty Warthog'

note: CompDescription
en: No longer officially supported
th: ไม่ได้รับการสนับสนุนอย่างเป็นทางการแล้ว

note: CompDescription
en: Restricted copyright
th: จำกัดลิขสิทธิ์

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Security Updates
th: อูบันตู 4.10 ปรับปรุงด้านความปลอดภัย

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Updates
th: อูบันตู 4.10 ปรับปรุง

note: Description
en: Ubuntu 4.10 Backports
th: อูบันตู 4.10 พอร์ตย้อนหลัง

note: Description
en: Proposed updates
th: การปรับปรุงที่เสนอให้ทำ

note: CompDescription
en: DFSG-compatible Software with Non-Free Dependencies
th: เข้ากับ DFSG ซอฟแวร์แต่ขึ้นอยู่กับไม่ฟรี

note: CompDescription
en: Non-DFSG-compatible Software
th: ไม่เข้ากับ DFSG ซอฟแวร์

note: TRANSLATORS: %s is a country
en: Server for %s
th: เซิร์ฟเวอร์สำหรับประเทศ %s

note: More than one server is used. Since we don't handle this case in the user interface we set "custom servers" to true and append a list of all used servers
en: Main server
th: เซิร์ฟเวอร์หลัก

en: Custom servers
th: เซิร์ฟเวอร์ที่กำหนดเอาเอง

en: Downloading file %(current)li of %(total)li with %(speed)s/s
th: กำลังดาวน์โหลดไฟล์ที่ %(current)li จากทั้งหมด %(total)li ด้วยความเร็ว %(speed)s/s

en: Downloading file %(current)li of %(total)li
th: กำลังดาวน์โหลดไฟล์ที่ %(current)li จากทั้งหมด %(total)li

note: Setup some child widgets
en: Details
th: รายละเอียด

en: The list of changes is not available
th: รายการของการเปลี่ยนแปลงยังไม่มีให้

en: Failed to download the list of changes. 
    Please check your Internet connection.
th: ไม่สามารถดาวน์โหลดรายการของการเปลี่ยนแปลง 
    กรุณาตรวจสอบการสื่อสารทางอินเตอร์เน็ตของคุณ
