django-constance - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Live settings updated successfully.
ru: Настройки успешно сохранены.

en: Failed to update live settings.
ru: Не удалось сохранить настройки.

en: config
ru: настройки

en: constance
ru: настройки

en: constances
ru: настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Home
ru: Главная

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Value
ru: Текущее значение

en: Is modified
ru: Было изменено
