django-formtools - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
af: Vormgereeedsksap

en: Please correct the following errors
af: Korrigeer asb. die volgende foute

en: Submit
af: Dien in

en: Preview
af: Voorskou

en: Preview your submission
af: Voorskou van indiening

en: Security hash: %(hash_value)s
af: Sekuriteitshutswaarde: %(hash_value)s

en: Or edit it again
af: Of redigeer dit weer

en: first step
af: eerste stap

en: prev step
af: vorige stap

en: submit
af: dien in

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
af: Data van ManagementForm ontbreek of is mee gepeuter.
