django-formtools - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
ar: أدوات النموذج

en: Please correct the following errors
ar: قم بتصحيح الأخطاء التالية

en: Submit
ar: إرسال

en: Preview
ar: معاينة

en: Preview your submission
ar: معاينة ما أرسلت

en: Security hash: %(hash_value)s
ar: شفرة الأمان: %(hash_value)s

en: Or edit it again
ar: أو عدّل مجدداً

en: first step
ar: الخطوة الأولى

en: prev step
ar: الخطوة السابقة

en: submit
ar: أرسل

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
ar: بيانات ManagementForm مفقودة أو تم العبث بها
