django-formtools - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
az: Forma Alətləri

en: Please correct the following errors
az: Lütfən aşağıdakı xətaları düzəldin

en: Submit
az: Göndər

en: Preview
az: Ön baxış

en: Preview your submission
az: Göndərəcəklərinizə ön baxın

en: Security hash: %(hash_value)s
az: Təhlükəsizlik heşi: %(hash_value)s

en: Or edit it again
az: Və ya təkrar redaktə edin

en: first step
az: birinci addım

en: prev step
az: əvvəlki addım

en: submit
az: göndər

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
az: ManagementForm məlumatları əksik və ya zədəlidir.
