django-formtools - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Form Tools
bg: Инструмент Форми

en: Please correct the following errors
bg: Моля, поправете следните грешки

en: Submit
bg: Подайте

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Preview your submission
bg: Прегледайте представянето

en: Or edit it again
bg: Или го редактирате отново

en: first step
bg: първа стъпка

en: prev step
bg: предишна стъпка

en: submit
bg: запази
