django-formtools - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
br: Ostilhoù furm

en: Please correct the following errors
br: Reizhit ar fazioù da heul mar plij

en: Submit
br: Kas

en: Preview
br: Rakwelet

en: Preview your submission
br: Rakwelet ho kasadenn

en: Security hash: %(hash_value)s
br: Bouc'haladur surentez: %(hash_value)s

en: Or edit it again
br: Pe aozit anezhañ adarre

en: first step
br: pazenn gentañ

en: prev step
br: pazenn gent

en: submit
br: kas

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
br: Roadennoù furm-meradur a vank pe a zo bet falset.
