django-formtools - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
ca: Eines de Formulari

en: Please correct the following errors
ca: Corregiu els següents errors

en: Submit
ca: Enviar

en: Preview
ca: Previsualització

en: Preview your submission
ca: Previsualitzeu la vostra tramesa

en: Security hash: %(hash_value)s
ca: Clau hash de seguretat: %(hash_value)s

en: Or edit it again
ca: O torneu-lo a editar

en: first step
ca: primer pas

en: prev step
ca: pas anterior

en: submit
ca: enviar

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
ca: Falten dades de ManagementForm o s'ha manipulat.
