django-formtools - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
cs: Nástroje pro formuláře

en: Please correct the following errors
cs: Opravte následující chyby

en: Submit
cs: Odeslat

en: Preview
cs: Náhled

en: Preview your submission
cs: Náhled údajů k odeslání

en: Security hash: %(hash_value)s
cs: Bezpečnostní otisk: %(hash_value)s

en: Or edit it again
cs: Případně znovu upravit

en: first step
cs: první krok

en: prev step
cs: předchozí krok

en: submit
cs: odeslat

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
cs: Data objektu ManagementForm chybí nebo byla pozměněna.
