django-formtools - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Form Tools
cy: Offer Ffurflenni

en: first step
cy: cam cyntaf

en: prev step
cy: cam blaenorol

en: submit
cy: cyflwyno

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
cy: Mae data ManagementForm ar goll neu mae rhywun wedi ymyrryd ynddo.
