django-formtools - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
da: Formularværktøjer

en: Please correct the following errors
da: Ret venligst de følgende fejl

en: Submit
da: Send

en: Preview
da: Forhåndsvis

en: Preview your submission
da: Forhåndsvis din indsendelse

en: Security hash: %(hash_value)s
da: Sikkerheds-hash: %(hash_value)s

en: Or edit it again
da: Eller rediger den igen

en: first step
da: første skridt

en: prev step
da: forrige skridt

en: submit
da: send

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
da: ManagementForm-data mangler eller er blevet manipuleret.
