django-formtools - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
de: Formular-Tools

en: Please correct the following errors
de: Bitte folgende Fehler korrigieren

en: Submit
de: Absenden

en: Preview
de: Vorschau

en: Preview your submission
de: Vorschau einblenden

en: Security hash: %(hash_value)s
de: Sicherheitswert: %(hash_value)s

en: Or edit it again
de: Oder erneut bearbeiten

en: first step
de: Erster Schritt

en: prev step
de: Vorheriger Schritt

en: submit
de: Abschicken

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
de: ManagementForm-Daten fehlen oder wurden manipuliert.
