django-formtools - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Form Tools
el: Eργαλεία Φόρμας

en: Please correct the following errors
el: Παρακαλούμε διορθώστε τα ακόλουθα σφάλματα

en: Submit
el: Υποβολή

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Preview your submission
el: Δείτε την καταχώρηση σας

en: Or edit it again
el: Ή επεξεργαστείτε το ξανά

en: first step
el: πρώτο βήμα

en: prev step
el: προηγούμενο βήμα

en: submit
el: υποβολή

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
el: Tα δεδομένα της ManagementForm λείπουν ή έχουν αλλοιωθεί.
