django-formtools - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Form Tools
eo: Formularaj iloj

en: Submit
eo: Sendi

en: first step
eo: unua paŝo

en: prev step
eo: antaŭa paŝo

en: submit
eo: sendi

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
eo: ManagementForm datumojn mankas aŭ estis difektitaj.
