django-formtools - en to es_AR translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
es_AR: Herramientas de formularios

en: Please correct the following errors
es_AR: Por favor corrija los siguientes errores

en: Submit
es_AR: Enviar

en: Preview
es_AR: Pre-visualizar

en: Preview your submission
es_AR: Previsualizar lo que va a enviar

en: Security hash: %(hash_value)s
es_AR: Suma de verificación de seguridad: %(hash_value)s

en: Or edit it again
es_AR: O modificar otra vez

en: first step
es_AR: primer paso

en: prev step
es_AR: paso previo

en: submit
es_AR: enviar

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
es_AR: Los datos correspondientes al ManagementForm no existen o han sido modificados
