django-formtools - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
es: Herramientas de formulario

en: Please correct the following errors
es: Por favor corrija los siguientes errores

en: Submit
es: Enviar

en: Preview
es: Vista previa

en: Preview your submission
es: Vista previa de su envío

en: Security hash: %(hash_value)s
es: Hash de seguridad: %(hash_value)s

en: Or edit it again
es: O editarlo de nuevo

en: first step
es: primer paso

en: prev step
es: paso anterior

en: submit
es: enviar

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
es: Los datos de ManagementForm no existen o han sido modificados.
