django-formtools - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
et: Vormi Tööriistad

en: Please correct the following errors
et: Palun parandage järgnevad vead

en: Submit
et: Esita

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview your submission
et: Esitamise eelvaade

en: Security hash: %(hash_value)s
et: Turvalisuse räsi: %(hash_value)s

en: Or edit it again
et: Või muuda uuesti

en: first step
et: esimene samm

en: prev step
et: eelmine samm

en: submit
et: kinnita

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
et: ManagementForm andmed puuduvad või neid on muudetud.
