django-formtools - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
eu: Formulario tresnak

en: Please correct the following errors
eu: Mesedez zuzendu ondorengo akatsak

en: Submit
eu: Bidali

en: Preview
eu: Aurreikusi

en: Preview your submission
eu: Aurreikusi zure bidalketa

en: Security hash: %(hash_value)s
eu: Segurtasun hasha: %(hash_value)s

en: Or edit it again
eu: Edo editatu berriz

en: first step
eu: lehen pausua

en: prev step
eu: aurreko pausua

en: submit
eu: bidali

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
eu: ManagementForm datuak falta dira edo manipulatuak izan dira.
