django-formtools - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
fa: ابزار فورم

en: Please correct the following errors
fa: لطفا خطاهای زیر را اصلاح کنید

en: Submit
fa: ارسال

en: Preview
fa: بازنگری

en: Preview your submission
fa: بازنگری ارسال شما

en: Security hash: %(hash_value)s
fa: درهم‌سازی امنیتی: %(hash_value)s

en: Or edit it again
fa: یا مجددا ویرایش کنید

en: first step
fa: گام اول

en: prev step
fa: گام قبل

en: submit
fa: ارسال

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
fa: اطلاعات فورم مدیریت ناقص بوده یا دستکاری شده است.
