django-formtools - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
fi: Lomaketyökalut

en: Please correct the following errors
fi: Korjaa seuraavat virheet

en: Submit
fi: Lähetä

en: Preview
fi: Esikatsele

en: Preview your submission
fi: Esikatsele lähetystä

en: Security hash: %(hash_value)s
fi: Turvallisuusarvo: %(hash_value)s

en: Or edit it again
fi: Tai muokkaa jälleen

en: first step
fi: ensimmäinen vaihe

en: prev step
fi: edellinen vaihe

en: submit
fi: lähetä

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
fi: ManagementForm-tiedot puuttuvat tai niitä on muutettu.
