django-formtools - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
fr: Outils de formulaires

en: Please correct the following errors
fr: Merci de corriger les erreurs suivantes

en: Submit
fr: Envoyer

en: Preview
fr: Prévisualiser

en: Preview your submission
fr: Prévisualiser votre soumission

en: Security hash: %(hash_value)s
fr: Hachage de sécurité : %(hash_value)s

en: Or edit it again
fr: Ou éditer cela à nouveau

en: first step
fr: première étape

en: prev step
fr: étape précédente

en: submit
fr: soumettre

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
fr: Les données du formulaire ManagementForm sont manquantes ou ont été manipulées.
