django-formtools - en to gd translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
gd: Innealan foirme

en: Please correct the following errors
gd: Feuch an cuir thu na mearachdan seo gu ceart

en: Submit
gd: Cuir a-null

en: Preview
gd: Ro-sheall

en: Preview your submission
gd: Ro-sheall na sgrìobh thu

en: Security hash: %(hash_value)s
gd: Hais tèarainteachd: %(hash_value)s

en: Or edit it again
gd: No deasaich a-rithist e

en: first step
gd: a' chiad cheum

en: prev step
gd: an ceum roimhe

en: submit
gd: cuir a-null

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
gd: Tha dàta an fhoirm stiùiridh a dhìth no chaidh beantainn ris.
