django-formtools - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
he: כלי טופס

en: Please correct the following errors
he: נא לתקן את השגיאות הבאות

en: Submit
he: שלח

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Preview your submission
he: סקירת הטופס המיועד לשליחה

en: Security hash: %(hash_value)s
he: גיבוב אבטחה: %(hash_value)s

en: Or edit it again
he: או עריכתו שוב

en: first step
he: צעד ראשון

en: prev step
he: צעד אחרון

en: submit
he: שלח

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
he: מידע ManagementForm חסר או התעסקו איתו.
