django-formtools - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
hu: Űrlap eszközök

en: Please correct the following errors
hu: Kérem javítsa a következő hibákat

en: Submit
hu: Küldés

en: Preview
hu: Előnézet

en: Preview your submission
hu: Beküldésre váró adatok

en: Security hash: %(hash_value)s
hu: Biztonsági hash: %(hash_value)s

en: Or edit it again
hu: Vagy módosítsa alább

en: first step
hu: első

en: prev step
hu: előző

en: submit
hu: küldés

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
hu: ManagementForm adatok hiányoznak vagy belenyúltak
