django-formtools - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Please correct the following errors
is: Vinsamlegast leiðréttu villurnar

en: Submit
is: Senda

en: Preview
is: Skoða

en: Or edit it again
is: Eða breyta þessu aftur

en: first step
is: fyrsta skref

en: prev step
is: fyrra skref

en: submit
is: Senda

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
is: Gögn fyrir ManagementForm vantar eða hefur verið breytt.
