django-formtools - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Please correct the following errors
it: Correggi i seguenti errori

en: Submit
it: Conferma

en: Preview
it: Anteprima

en: Preview your submission
it: Anteprima presentazione

en: Or edit it again
it: O continua le modifiche

en: first step
it: primo passo

en: prev step
it: passo precedente

en: submit
it: invia

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
it: I dati del ManagementForm sono mancanti oppure sono stati manomessi.
