django-formtools - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
ja: フォームツール

en: Please correct the following errors
ja: 下記のエラーを修正してください

en: Submit
ja: 送信

en: Preview
ja: プレビュー

en: Preview your submission
ja: 投稿のプレビュー

en: Security hash: %(hash_value)s
ja: セキュリティハッシュ: %(hash_value)s

en: Or edit it again
ja: または、もう一度編集

en: first step
ja: 最初のステップ

en: prev step
ja: 前のステップ

en: submit
ja: 送信

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
ja: ManagementFormデータが見つからないか、改竄されています。
