django-formtools - en to ky translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
ky: Форм куралдары

en: Please correct the following errors
ky: Сураныч, төмөндө каталарды оңдоңуз

en: Submit
ky: Жөнөтүү

en: Preview
ky: Алдын ала көрүү

en: Preview your submission
ky: Сиздин жөнөтүүнү алдын ала көрүү

en: Security hash: %(hash_value)s
ky: Коопсуздук хэши: %(hash_value)s

en: Or edit it again
ky: Же муну кайра өзгөртүңүз

en: first step
ky: биринчи кадам

en: prev step
ky: мурдагы кадам

en: submit
ky: жөнөтүү

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
ky: БашкарууФорм берилиши унутулган же бузулган
