django-formtools - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
lt: Formų įrankiai

en: Please correct the following errors
lt: Prašome ištaisyti sekančias klaidas

en: Submit
lt: Pateikti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Preview your submission
lt: Peržiūrėti pateikimą

en: Security hash: %(hash_value)s
lt: Apsaugumo raktas: %(hash_value)s

en: Or edit it again
lt: Arba redaguoti dar kartą

en: first step
lt: pirmas žingsnis

en: prev step
lt: praeitas žingsnis

en: submit
lt: pateikti

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
lt: ManagementForm duomenys nerasti, arba buvo sugadinti.
