django-formtools - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
lv: Formu rīki

en: Please correct the following errors
lv: Lūdzu izlabojiet sekojošas kļūdas

en: Submit
lv: Iesniegt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Preview your submission
lv: Priekšskatīt pirms iesniegšanas

en: Security hash: %(hash_value)s
lv: Drošības hash: %(hash_value)s

en: Or edit it again
lv: Vai rediģējiet atkal

en: first step
lv: pirmais solis

en: prev step
lv: iepriekšējais solis

en: submit
lv: iesniegt

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
lv: ManagementForm dati iztrūkst vai arī tie ir mainīti.
