django-formtools - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Form Tools
mk: Алатки за форми

en: Please correct the following errors
mk: Ве молиме поправете ги следниве грешки

en: Or edit it again
mk: Или уредете повторно

en: first step
mk: прв чекор

en: prev step
mk: претходен чекор

en: submit
mk: готово

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
mk: Недостасуваат податоци од ManagementForm или некој ги менувал
