django-formtools - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Form Tools
mn: Форм хэрэгсэл

en: Please correct the following errors
mn: Дараах алдаануудыг засна уу.

en: Submit
mn: Илгээх

en: Preview
mn: Хянах

en: Preview your submission
mn: Илгээлтыг хянах

en: Security hash: %(hash_value)s
mn: Хамгаалалтын нууцлал: %(hash_value)s

en: Or edit it again
mn: Эсвэл дахин засварлана уу

en: first step
mn: эхний алхам

en: prev step
mn: өмнөх алхам

en: submit
mn: илгээх

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
mn: Удирдах Формын мэдээлэл алга болсон эсвэл хориглогдсон байна
